Hieronder vind je de contactgegevens voor 2021-2022. Je kan de leiding van elke tak bereiken via ‘tak’@scoutswvb.be.

Voor vragen i.v.m de groepswerking, verhuur van materiaal of lokalen, enz… gebruik je best het contactformulier.


Contactgegevens 2020-2021:

Groepsleiding

Els Heyrman 0499 36 02 89 els.heyrman@scarlet.be
Andreas Devogel 0499 36 02 89 andreas.devogel@telenet.be
Amber Vanbeneden 0470 09 76 63  amber99.vanbeneden@gmail.com 
Emma Sablon 0498 47 66 63 emma.sablon@gmail.com

Leiding

Kapoenen   –   kapoenen@scoutswvb.be

Manouk Vanoverbeke 0476 64 51 81 noekie.vanoverbeke@gmail.com
Josefien Depreitere 0468 18 43 63 josefien.depreitere@gmail.com
Bart Vandenhout 0468 27 71 25 bartvandenhout8@gmail.com
Andres Roosen 0470 95 17 91 andres.roosen.ar@gmail.com
Bo Mortier 0483 67 60 22 bo.mortier@gmail.com
Vic Lust 0484 62 29 49 viclust2003@gmail.com

Deugnieten   –   deugnieten@scoutswvb.be

Els Heyrman 0499 36 02 89 els.heyrman@scarlet.be
Lukas Verhamme 0495 13 17 50 lukas.verhamme@telenet.be
Wannes Vrebos 0468 23 45 12 vreboswannes@gmail.com
Joris Van Lint 0470 64 49 17 joris.van.lint@telenet.be
Noor Van Rampelberg 0491 10 64 34 noor.vanrampelberg@gmail.com
Floor Vandevenne 0471 02 73 45 floorvandevenne864@gmail.com

Kabouters   –   kabouters@scoutswvb.be

Arne Lameire 0484 79 01 57 arne0lameire@gmail.com
Sander Ghijsen 0477 39 23 12 sander.ghijsen@gmail.com
Luka Vanoverbeke 0476 42 32 99 luka.vanoverbeke@gmail.com
Joke Clottens 0474 63 82 15 jclottens@hotmail.be
Linde De Laet 0491 64 17 81 linde.de.laet@hotmail.be
Guust Goossens 0460 95 78 12 guustgoossens@gmail.com

Welpen   –   welpen@scoutswvb.be

Elke Magits 0497 17 98 29 elke.magits@gmail.com
Brecht Nuyts 0476 61 53 49 brecht.nuyts@hotmail.com
Niels Van Loon 0479 66 53 96 van.loon.niels1@gmail.com
Marthe Demarsin 0487 73 22 47 demarsin.marthe@gmail.com
Charlotte Daenen 0491 32 00 34 charlottedaenen27@hotmail.be
Brecht Torfs 0478 72 90 80 torfsbrecht@gmail.com

Jong Gidsen   –   jonggidsen@scoutswvb.be

Kaat Vandenhout 0468 19 88 38 kaat.vandenhout@gmail.com
Josse Vandevenne 0494 66 44 12 jossevandevenne2001@gmail.com
Matthias Dewinter 0476 06 08 75 matthiasdewinter11@gmail.com
Paulien Daenen 0496 77 92 02 paulien.daenen@hotmail.be
Emma Sablon 0498 47 66 63 emma.sablon@gmail.com

Jong Verkenners   –   jongverkenners@scoutswvb.be

Antje Fermont 0474 76 75 09 antje.fermont@gmail.com
Clara Puttaert 0477 89 67 12 clara.puttaert@gmail.com
Martijn Ghijsen 0477 39 23 16 martijn.ghijsen@gmail.com
Stan Bulens 0468 10 73 20 stan.bulens@gmail.com

Givers   –   givers@scoutswvb.be

Janne Stroobants 0473 27 02 69 janne.stroobants@hotmail.com
Clara Clerix 0468 25 06 03 clara.clerix@gmail.com
Elias Gaye 0489 20 04 52 gaye.elias17@gmail.com
Andreas Devogel 0478 37 33 16 andreas.devogel@telenet.be
Oskar Verhaeghe 0496 29 49 94 oskar.verhaeghe@gmail.com

Jong Jinners  –   jongjinners@scoutswvb.be

Eva Vandeput 0471 04 18 71 evavandeput@hotmail.be
Jana Puttemans 0468 18 46 05 puttemans.jana@gmail.com
Folke Fermont 0492 78 87 18 folkefermont@gmail.com
Maarten Drossart 0474 07 32 32 maarten.drossart@hotmail.com
Arthur Verschueren 0470 31 07 49 arthur.verschueren@hotmail.com

Jin   –   jin@scoutswvb.be

Eva Lameire 0483 60 17 94 eva.lameire@gmail.com
Anton Dewinter 0475 59 88 92 dewant1102@gmail.com
Michiel Raskin 0489 57 77 74 michielraskin@gmail.com
Sophie Janssens 0473 23 76 26 sophiejanssens@skynet.be

Materiaalmeesters

Arno Vrebos  0479/247613  arnovrebos@hotmail.com
Koen Goetschalckx  0477/665173  tamme-koen@hotmail.com
Maurice Vervoort  016/481805  m.vervoort@proximus.be