Hieronder vind je de contactgegevens voor 2023-2024. Je kan de leiding van elke tak bereiken via ‘tak’@scoutswvb.be.

Voor vragen i.v.m de groepswerking, verhuur van materiaal of lokalen, enz… gebruik je best het contactformulier.


Contactgegevens 2023-2024:

Groepsleiding – info@scoutswvb.be

Luka Vanoverbeke 0476 42 32 99 luka.vanoverbeke@gmail.com
Ellen Maris 0489 41 72 07 ellenmaris13@gmail.com
Folke Fermont 0492 78 87 18 folkefermont@gmail.com

Kapoenen – kapoenen@scoutswvb.be

Louis Clerix 0475 20 84 41 louis.clerix@gmail.com
Janne Delplancke 0474 65 57 16 jannedelplancke@hotmail.com
Noah Vanoverbeke 0473 40 09 17 Vanoverbeke.noah@gmail.com
Alex Raskin 0470 80 23 74 Raskinalex2005@gmail.com

Deugnieten – deugnieten@scoutswvb.be

Wout Jonkers 0471 82 10 76 Jonkers.wout@gmail.com
Michiel Minten  0468 41 93 13 Michielminten21@gmail.com
Jasper Celen 0472 05 57 47 jasper.celen@gmail.com 
Mathias Verstraeten 0484 95 30 35  

Kabouters – kabouters@scoutswvb.be

Seppe Eersels 0488 00 66 16 Eerselsseppe@gmail.com
Lukas Roosen 0474 52 15 71 Lukas6.roosen@gmail.com
Klaas Depreitere 0468 46 27 70 klaasdepreitere18@gmail.com
Brent Haentjes 0471 13 14 12 Brent.haentjens@gmail.com

Welpen – welpen@scoutswvb.be

Thomas Vrebos 0468 27 03 58 Vrebosthomas@gmail.com
Kamiel Vercoutere 0479 19 51 21 kamiel.vercoutere@gmail.com
Jef Vermaelen 0472 28 39 04 jef.vermaelen@student.ucll.be
Dino Theys 0493 99 10 26 dino.theys@gmail.com

Jonggidsen – jonggidsen@scoutswvb.be

Noor Van Rampelberg 0491 10 64 34 nvanrampelberg@gmail.com
Lars Denies 0468 17 41 86 lars.denies@telenet.be
Tuur Lust  0474 76 75 09 tuurlust@gmail.com

Jongverkenners – jongverkenners@scoutswvb.be

Floor Vandevenne 0471 02 73 54 floorvandevenne864@gmail.com
Ignace Crommelinck 0490 40 41 69 ignace.crommelinck@gmail.com
Aiko Van Aerschot 0473 12 67 20 aiko.vanaerschot@icloud.com

Givers – givers@scoutswvb.be

Brecht Torfs 0478 72 90 80 torfsbrecht@gmail.com
Joke Clottens 0474 63 82 15 jclottens@hotmail.be
Sander Ghijsen 0477 39 23 12 sander.ghijsen@gmail.com
Jana Puttemans 0468 18 46 05 puttemans.jana@gmail.com

Jongjinners – jongjinners@scoutswvb.be

Bart Vandenhout 0468 27 71 25 bartvandenhout8@gmail.com
Vic Lust 0484 62 29 49 viclust2003@gmail.com
Marthe Demarsin 0487 73 22 47 demarsin.marthe@gmail.com

Jin – jin@scoutswvb.be

Manouk Vanoverbeke 0476 64 51 81 noekie.vanoverbeke@gmail.com
Antje Fermont 0474 76 75 09 antje.fermont@gmail.com
Josse Vandevenne 0494 66 44 12 jossevandevenne2001@gmail.com
Martijn Ghijsen 0477 39 23 16 martijn.ghijsen@gmail.com

 

Materiaalmeesters

Arno Vrebos  0479/247613  arnovrebos@hotmail.com
Koen Goetschalckx  0477/665173 koen.gcx@telenet.be
Maurice Vervoort  016/481805  m.vervoort@proximus.be