Hieronder vind je de contactgegevens voor 2022-2023. Je kan de leiding van elke tak bereiken via ‘tak’@scoutswvb.be.

Voor vragen i.v.m de groepswerking, verhuur van materiaal of lokalen, enz… gebruik je best het contactformulier.


Contactgegevens 2022-2023:

Groepsleiding – info@scoutswvb.be

Eva Lameire 0483 60 17 94 eva.lameire@gmail.com
Luka Vanoverbeke 0476 42 32 99 luka.vanoverbeke@gmail.com
Ellen Maris 0489 41 72 07 ellenmaris13@gmail.com
Adriaan Depreitere 0497 50 06 07
depreitere.adriaan@gmail.com
Folke Fermont 0492 78 87 18 folkefermont@gmail.com
Félix Crommelinck 0471 73 77 97 felix.crommelinck@gmail.com,

Leiding

Kapoenen   –   kapoenen@scoutswvb.be

Seppe Eersels 0488 00 66 16 Eerselsseppe@gmail.com
Thomas Vrebos 0468 27 03 58 Vrebosthomas@gmail.com
Joke Clottens 0474 63 82 15 jclottens@hotmail.be
Marthe Demarsin 0487 73 22 47 demarsin.marthe@gmail.com

Deugnieten   –   deugnieten@scoutswvb.be

Charlotte Daenen 0491 32 00 34 charlottedaenen27@hotmail.com
Floor Vandevenne 0471 02 73 54 floorvandevenne864@gmail.com
Rafael Roosen 0474 75 33 08 rafael.roosen@gmail.com
Ignace Crommelinck 0490 40 41 69 ignace.crommelinck@gmail.com

Kabouters   –   kabouters@scoutswvb.be

Noor Van Rampelberg 0491 10 64 34 noor.vanrampelberg@gmail.com
Bo Mortier 0483 67 60 22 bo.mortier@gmail.com
Guust Goossens 0460 95 78 12 guustgoossens@gmail.com
Max Daenen 0494 86 24 01 Max.daenen@gmail.com
Wout Jonkers 0471 82 10 76 Jonkers.wout@gmail.com

Welpen   –   welpen@scoutswvb.be

Andres Roosen 0470 95 17 91 andres.roosen.ar@gmail.com
Bart Vandenhout 0468 27 71 25 bartvandenhout8@gmail.com
Louis Clerix 0475 20 84 41 louis.clerix@gmail.com
Lars Denies 0468 17 41 86 lars.denies@telenet.be

Jong Gidsen   –   jonggidsen@scoutswvb.be

Sander Ghijsen 0477 39 23 12 sander.ghijsen@gmail.com
Manouk Vanoverbeke 0476 64 51 81 noekie.vanoverbeke@gmail.com
Antje Fermont 0474 76 75 09 antje.fermont@gmail.com

Jong Verkenners   –   jongverkenners@scoutswvb.be

Wannes Vrebos 0468 23 45 12 vreboswannes@gmail.com
Brecht Torfs 0478 72 90 80 torfsbrecht@gmail.com
Vic Lust 0483 67 60 22 viclust2003@gmail.com

Givers   –   givers@scoutswvb.be

Stan Bulens 0468 10 73 20 stan.bulens@gmail.com
Janne Stroobants 0473 27 02 69 janne.stroobants@hotmail.com
Josefien Depreitere 0468 18 43 63 josefien.depreitere@gmail.com
Clara Puttaert 0477 89 67 12 clara.puttaert@gmail.com

Jong Jinners  –   jongjinners@scoutswvb.be

Josse Vandevenne 0494 66 44 12 jossevandevenne2001@gmail.com
Martijn Ghijsen 0477 39 23 16 martijn.ghijsen@gmail.com
Kaat Vandenhout 0468 19 88 38 kaat.vandenhout@gmail.com
Clara Clerix 0468 25 06 03 clara.clerix@gmail.com

Jin   –   jin@scoutswvb.be

Folke Fermont 0492 78 87 18 folkefermont@gmail.com
Maarten Drossart 0474 07 32 32 maarten.drossart@hotmail.com
Arthur Verschueren 0470 31 07 49 arthur.verschueren@hotmail.com
Jana Puttemans 0468 18 46 05 puttemans.jana@gmail.com

Materiaalmeesters

Arno Vrebos  0479/247613  arnovrebos@hotmail.com
Koen Goetschalckx  0477/665173 koen.gcx@telenet.be
Maurice Vervoort  016/481805  m.vervoort@proximus.be