Hieronder vind je de contactgegevens voor 2022-2023. Je kan de leiding van elke tak bereiken via ‘tak’@scoutswvb.be.

Voor vragen i.v.m de groepswerking, verhuur van materiaal of lokalen, enz… gebruik je best het contactformulier.


Contactgegevens 2022-2023:

Groepsleiding – info@scoutswvb.be

Eva Lameire 0483 60 17 94 eva.lameire@gmail.com
Luka Vanoverbeke 0476 42 32 99 luka.vanoverbeke@gmail.com
Ellen Maris 0489 41 72 07 ellenmaris13@gmail.com
Adriaan Depreitere 0497 50 06 07
depreitere.adriaan@gmail.com
Folke Fermont 0492 78 87 18 folkefermont@gmail.com
Félix Crommelinck 0471 73 77 97 felix.crommelinck@gmail.com,

Leiding

Kapoenen   –   kapoenen@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Deugnieten   –   deugnieten@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Kabouters   –   kabouters@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Welpen   –   welpen@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Jong Gidsen   –   jonggidsen@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Jong Verkenners   –   jongverkenners@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Givers   –   givers@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Jong Jinners  –   jongjinners@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Jin   –   jin@scoutswvb.be

Contactgegevens beschikbaar vanaf de startdag.

Materiaalmeesters

Arno Vrebos  0479/247613  arnovrebos@hotmail.com
Koen Goetschalckx  0477/665173 koen.gcx@telenet.be
Maurice Vervoort  016/481805  m.vervoort@proximus.be