Hieronder vind je de contactgegevens voor 2020-2021. Je kan de leiding van elke tak bereiken via ‘tak’@scoutswvb.be.

Voor vragen i.v.m de groepswerking, verhuur van materiaal of lokalen, enz… gebruik je best het contactformulier.


Contactgegevens 2020-2021:

Groepsleiding

Klara Vansteeland 0484 56 52 70 klaravansteeland@hotmail.com
Merten Fermont 0471 30 71 25 merten.fermont@gmail.com
Els Heyrman 0499 36 02 89 els.heyrman@scarlet.be
Andreas Devogel 0478 37 33 16 andreas.devogel@telenet.be

Leiding

Kapoenen   –   kapoenen@scoutswvb.be

Antje Fermont 0474 76 75 09 antje.fermont@gmail.com
Arne Lameire 0484 79 01 57 arne0lameire@gmail.com
Elke Magits 0497 17 98 29 elke.magits@gmail.com
Kaat Vandenhout 0468 19 88 38 kaat.vandenhout@gmail.com
Lukas Verhamme 0495 13 17 50 lukas.verhamme@telenet.be
Manouk Vanoverbeke 0476 64 51 81 noekie.vanoverbeke@gmail.com

Deugnieten   –   deugnieten@scoutswvb.be

Clara Puttaert 0477 89 67 12 clara.puttaert@gmail.com
Eva Willekens 0468 22 91 13 eva.willekens10@gmail.com
Janne Stroobants 0473 27 02 69 janne.stroobants@hotmail.com
Josse Vandevenne 0494 66 44 12 jossevandevenne2001@gmail.com
Sander Ghijsen 0477 39 23 12 sander.ghijsen@gmail.com
Wannes Vrebos 0468 23 45 12 vreboswannes@gmail.com

Kabouters   –   kabouters@scoutswvb.be

Clara Clerix 0468 25 06 03 clara.clerix@gmail.com
Elias Gaye 0489 20 04 52 gaye.elias17@gmail.com
Josefien Depreitere 0468 18 43 63 josefien.depreitere@gmail.com
Matthias Dewinter 0476 06 08 75 matthiasdewinter11@gmail.com
Paulien Daenen 0496 77 92 02 paulien.daenen@hotmail.be
Thomas Willekens 0484 07 17 23 willekens.thomas.tw@gmail.com

Welpen   –   welpen@scoutswvb.be

Andreas Devogel 0478 37 33 16 andreas.devogel@telenet.be
Eva Vandeput 0471 04 18 71 evavandeput@hotmail.be
Jana Puttemans 0468 18 46 05 puttemans.jana@gmail.com
Martijn Ghijsen 0477 39 23 16 martijn.ghijsen@gmail.com
Stan Bulens 0468 10 73 20 stan.bulens@gmail.com
Stijn Henseler 0497 55 94 94 stijn.henseler@gmail.com

Jong-Gidsen   –   jonggidsen@scoutswvb.be

Els Heyrman 0499 36 02 89 els.heyrman@scarlet.be
Emma Demarsin 0471 40 21 34 emma.demarsin@gmail.com
Emma Sablon 0498 47 66 63 emma.sablon@gmail.com
Folke Fermont 0492 78 87 18 folkefermont@gmail.com
Jill Poels 0479 13 38 15 jillpoels@gmail.com
Maarten Drossart 0474 07 32 32 maarten.drossart@hotmail.com

Jong-Verkenners   –   jongverkenners@scoutswvb.be

Adriaan Depreitere 0497 50 06 07 depreitere.adriaan@gmail.com
Arthur Verschueren 0470 31 07 49 arthur.verschueren@hotmail.com
Merel Jonkers 0468 13 60 40 merel.jonkers@gmail.com
Mika Marcelis 0465 02 62 05 mika.marcelis@gmail.com
Zoë Staelens 0471 53 34 43 zoe.staelens@gmail.com

Givers   –   givers@scoutswvb.be

Anton Dewinter 0475 59 88 92 dewant1102@gmail.com
Eva Lameire 0483 60 17 94 eva.lameire@gmail.com
Felix Crommelinck 0471 73 77 97 felix.crommelinck@gmail.com
Michiel Raskin 0489 57 77 74 michielraskin@gmail.com
Oskar Verhaeghe 0496 29 49 94 oskar.verhaeghe@gmail.com
Sophie Janssens 0473 23 76 26 sophiejanssens@skynet.be

Jin   –   jin@scoutswvb.be

Brecht Nuyts 0476 61 53 49 brecht.nuyts@hotmail.com
Elisa Clerix 0470 21 87 72 elisa.clerix@gmail.com
Mathilde Vermeersch 0498 66 01 74 mathilde.vermeesch.m@gmail.com
Niels Van Loon 0479 66 53 96 van.loon.niels1@gmail.com

Materiaalmeesters

Arno Vrebos  0479/247613  arnovrebos@hotmail.com
Koen Goetschalckx  0477/665173  tamme-koen@hotmail.com
Maurice Vervoort  016/481805  m.vervoort@proximus.be